Najlepsza Obsługa muzyczna przyjęć weselnych Kraków oraz woj. małopolskie

Jako dyskdżokej-wodzirej zajmuje się prowadzeniem różnego rodzaju imprez rozrywkowo-tanecznych i to zarówno ich oprawą artystyczną , oprawą muzyczną jak i zapleczem technicznym. Obsługuję takie imprezy jak:

Najnowocześniejszy sprzęt na rynku. Obsługa muzyczna przyjęć weselnych Kraków -profesjonalizm pod każdym kątem. Wszystko dopracowane do perfekcji -Obsługa muzyczna przyjęć weselnych Kraków, nie ma miejsca na błędy. Oferta specjalnie dla Ciebie -czy chcesz aby Twój ślub był imprezą marzeń? Wiesz co wybrać... Obsługa muzyczna przyjęć weselnych Kraków -nie czekaj -zadzwoń już teraz!

Dysponuję profesjonalną aparaturą estradową, (najwyższej jakości nagłośnieniem oraz bardzo efektownym oświetleniem) renomowanych firm:

-ponadto wytwornice sztucznego dymu oraz baniek.
Nagłośnienie podstawowe rzędu 2 x 2,5 kW konfigurowane indywidualnie w zależności od potrzeb danej imprezy np.od 2 x 400 W do 2 x 10 kW

Swoją działalność prowadzę w Małopolsce oraz na terenie całej Polski.
Gwarantuje profesjonalizm oraz wysoki standard prowadzonych przeze mnie imprez, a także dużą elastyczność i dostosowanie się do indywidualnych oczekiwań każdego klienta!

Ponadto zapraszam Państwa do bezpłatnej prezentacji DVD mojej pracy po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź mailowym, bo nic przecież tak, jak osobiste spotkanie nie jest w stanie zobrazować powyższych słów.

Ślub po Twojej myśli Obsługa muzyczna przyjęć weselnych Kraków

pbmuzyka to znana Obsługa muzyczna przyjęć weselnych Kraków

Bardzo dobra Obsługa muzyczna przyjęć weselnych Kraków

Profesjonalna Obsługa muzyczna przyjęć weselnych Kraków

Piotr Boczarski Obsługa muzyczna przyjęć weselnych Kraków małopolskie

Istniejąca od lat Obsługa muzyczna przyjęć weselnych Kraków